Патріотичний турнір з рукопашного бою

Сьогодні в спортивному комплексі Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного НУФВСУ відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед учнів. 🥋🥊🏆🇺🇦
Захід зібрав більше 600 хлопців та дівчат віком від 10 до 15 років з 20 регіонів України. Привітати юних спортсменів завітали заступник Міністра освіти і науки Артур Селецький, Керівник Управління державної охорони Сергій Рудь, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Вадим Стеценко, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, президент Спортивної студентської спілки України Євген Імас, президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Юрій Радченко, почесний президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою Василь Крутов.
Організаторам змагань виступили. – Всеукраїнська федерація рукопашного бою та Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чемпіонат проходив у двох розділах: «легкий контакт» і «дозований контакт». Традиційно, головною ідеєю цих змагань є не лише демонстрація дітьми своїх спортивних вмінь, а й виховання у молоді духу патріотизму і любові до своєї країни. Тому паралельно зі змаганнями також пройшов Всеукраїнський фестиваль «Майбутній захисник Вітчизни», в рамках якого змагалися команди областей, а в програму увійшли акробатичні номери із застосуванням зброї та без під динамічну музику. Дуже круто і актуально на сьогоднішній день.

На заході особливою відзнакою Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – КФВС МОН України нагородили трудовий колектив спортивного клубу «РУКБО».
За вагомий внесок у розвиток спорту, активну участь у громадському житті, пропаганду та популяризацію здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді. За особистим підписом Вадима Стеценка.

Дякуємо усім учасникам за безкомпромісні поєдинки і видовищні виступи, дякуємо тренерам за відмінну підготовку наших талановитих дітей, і дякуємо усім, хто брав участь в організації цього дійства, за класну та незабутню атмосферу. До зустрічі на нових змаганнях. 😉🙏💛💙

Пресцентр СК РУКБО

20 лютого 2022 року

РУКБО