Відразу вісім вихованців СК "РУКБО" увійшли до складу збірної України!

З 29 червня по 8 липня, на спортивній базі санаторію «Кришталевий Палац» в Трускавці, проходив навчально-тренувальний збір національної збірної команди з рукопашного бою.

Збори проходили на високому рівні – спортсмени переймали досвід один одного, а також вивчали сильні і слабкі сторони суперників.

«Ми дякуємо тренерів Національної збірної команди України, Анатолія Волошина, Валентина Іващенко, Олександра Міненко за самовіддану працю і самовіддачу, майстерність і терпіння, ентузіазм і бойовий настрій! Спасибі доктору збірної Сергію Кошовому за збереження здоров’я команди в ці нелегкі часи! Окрема глибока вдячність Президенту ВФРБ Юрію Радченко за організацію і проведення зборів на найвищому рівні! » – каже президент СК «РУКБО» Андрій Радченко.

За результатами проведення зборів, сформований остаточний склад Національної збірної команди України з рукопашного бою.

Відразу вісім вихованців СК “РУКБО” увійшли до складу збірної України: Михник Віталій (+ 90кг), Олійник Олег (до 90кг), Рогожкін Олександр (80кг), Власов Михайло (до 75кг), Шпак Владислав (до 65кг), Ільків Дмитро (до 60кг), Жеребін Богдан (до 60кг), Чапленко Уляна (до 65кг). Всі вони будуть представляти країну на майбутньому Чемпіонаті Світу з рукопашного бою 2021 (World Championship 2021 HAND COMBAT) який в цьому році вперше буде приймати Україна.

Пресцентр СК РУКБО

10 липня 2021 року

Play Video
РУКБО