Команда СК РУКБО - переможець ХХІ - го Кубка України з рукопашного бою!

У Києві завершився Кубок України серед дорослих 2021. Переможцем стала збірна команда Києва (СК РУКБО).
На урочисте відкриття учасників змагань привітали керівник ВФРБ Юрій Радченко, заступник Міністра молоді та спорту Матвій Бідний, начальник Управління державної охорони України Сергій Рудь, почесний Президент ВФРБ Василь Крутов.
Почесними гостями Кубка стали, Віце-президент Федерації Іван Дерев’янко, Віце-президент Федерації Андрій Радченко, видавництво «ГЕНЕЗА» Олексій Дубас, представники правоохоронних структур та відомств, керівники Федерації і фізкультурно-спортивних організацій.
Всього за перемогу боролися більше 300 найсильніших рукопашников з усієї України, більшість учасників змагань – військовослужбовці і працівники правоохоронних органів.
Відповідно до Єдиної Всеукраїнської спортивної класифікації переможцю Кубка присвоюється звання «Майстра спорту України», сріблення і бронзовому призеру присвоюється спортивний розряд «Кандидат в майстри спорту України» з рукопашного бою.
Чемпіонами та призерами Кубка 2021 стали 7 вихованців СК РУКБО:

 

Михник Віталій + 90кг – 1-е місце,
Олійник Олег 90кг – 2-е місце,
Рогожкін Олександр 80кг – 3-е місце,
Шаповал Микита 75кг – 1-е місце,
Шпак Владислав 65кг – 1-е місце,
Ільків Дмитро 60кг – 2-е місце,
Жеребін Богдан 60кг – 1-е місце.


Всі вони автоматично потрапляють до збірної команди України і представлятимуть країну на майбутньому Чемпіонаті Світу з рукопашного бою 2021 (World Championship 2021 HAND COMBAT).
За підсумками змагань в загальнокомандному заліку золото завоювала команда г .. Київ (РУКБО), друге командне місце виборола збірна Чернігівської області та бронзу отримала команда Дніпропетровської області.
Для СК РУКБО це вже третій Кубок України в історії. Перший команди виграла в 2012 році.
– Ми задоволені своєю перемогою. Рівень учасників зростає з кожним роком. Хлопці показали гідну фізичну підготовку, витривалість і майстерність. Будемо продовжувати тренуватися, щоб виступати гідно на чемпіонаті Світу з рукопашного бою 2021 (World Championship 2021 HAND COMBAT), якій відбудеться у перших числах жовтня в Києві » – говорить президент СК« РУКБО » Андрій Радченко.

Прес-центр СК РУКБО

24  травня 2021

РУКБО