Команда СК «РУКБО» посіла перше місце на ХХІ чемпіонаті України з рукопашного бою

5-7 березня на арені Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного відбувся самий видовищний за всю історію чемпіонат України з рукопашного бою. Організатором гучних змагань з рукопашного бою виступило Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

 

У масштабних змаганнях в цьому році взяло участь понад 200 спортсменів з усієї України. Вперше змагання з рукопашного бою привернули до себе величезну увагу з боку ЗМІ і гостей, що говорить про неухильне зростання глядацького інтересу до цього динамічного і дуже цікавого виду спорту. Розмах чемпіонату вразив учасників, гостей турніру, партнерів та запрошених офіційних осіб.

Чемпіонами та призерами чемпіонату стали 7 вихованців СК РУКБО:

Михник Віталій (вагова категорія + 90кг) – 2-е місце,

Олійник Олег (вагова категорія до 90кг) – 2-е місце,

Рогожкін Олександр (вагова категорія до 80 кг) – 3-е місце,

Власов Михайло (вагова категорія до 75кг) – 2-е місце,

Шпак Владислав (вагова категорія до 65кг) – 1-е місце,

Ільків Дмитро (вагова категорія до 60 кг) – 1-е місце,

Чапленко Уляна (вагова категорія до 65кг) – 2-е місце.

Всі вони автоматично потрапляють до збірної команди України і представлятимуть країну на майбутньому Чемпіонаті Світу з рукопашного бою 2021 (World Championship 2021 HAND COMBAT).

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда г .. Київ (СК «РУКБО»). Друге місце завоювала команда Чернігівської області. Замикає трійку лідерів команда Дніпропетровської області.

«Я дуже задоволений рівнем і результатами чемпіонату, суддівство змагань було на дуже високому професійному рівні, підвищується і рівень самих спортсменів. Але ми не розслабляємося, у нас великі амбіції – ми готуємося до чемпіонату Світу з рукопашного бою 2021 (World Championship 2021 HAND COMBAT), якій відбудеться у перших числах жовтня в Києві »- говорить президент СК« РУКБО » Андрій Радченко.

Прес-центр СК РУКБО

09 березня 2021

РУКБО