frbu_logo_2020-01.png

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ РУКОПАШНОГО БОЮ

ПРЕС-РЕЛІЗ
проведення чемпіонату України з рукопашного бою 2021 (дорослі)

Мета проведення:

      підвищення рівня майстерності спортсменів;

      відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в кубку Президента України, Всесвітніх спортивних іграх, чемпіонаті Світу та інших міжнародних змаганнях;

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом.

Дата та місце проведення:

06 березня 2021 року, м. Київ, спортивний манеж Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, вул. Матеюка, 4, (станція метро “Лісова”).

Організація та керівництво проведенням змагань:

Керівництво проведенням змагань здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

Програма проведення змагань:

    10:30 – 10:45 урочисте відкриття змагань (парад всіх учасників змагань);

    10:45 – 14:30 попередні поєдинки у розділі повний контакт;

    15:00 – 16:00 фінальна частина змагань;

    16:30 – 17:00 нагородження переможців та призерів змагань.

Особливості проведення змагань:

показові виступи з рукопашного бою з елементами самозахисту; подинки у розділі повний контакт (дозволено нанесення ударів руками, ногами, виконання кидків, больових та задушливих прийомів).

у складі збірних команд переможці та призери Кубку Президента України, чемпіонатів Світу та Європи з різних видів єдиноборств, кращі представники силових структур та відомств держави (Управління державної охорони України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Державної прикордонної служби України та ін.).

На урочистому відкритті змагань будуть присутні:

 Начальник управління державної охорони України, генерал-майор Рудь Сергій Леонідович; Президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою, Радченко Юрій Анатолійович; Почесний Президент ВФРБ, генерал-лейтенант Крутов Василь Васильович; Заступник міністра молоді та спорту України, Бідний Матвій Вікторович; інші представники правоохоронних структур та відомств, керівники Всеукраїнської федерації рукопашного бою та організацій фізкультурно-спортивної спрямованості.

Про рукопашний бій:

«Рукопашний бій» – спорт, який об’єднує. Рукопашний бій – військово-прикладний та службово-прикладний вид спорту який включає в себе найбільш ефективні прийоми різних видів єдиноборств та поєднує спортивний та прикладний напрямки.

Дякуючи своїм особливостям рукопашний бій є вагомою частинною бойової та професійної підготовки військовослужбовців та працівників правоохоронних органів.

Всеукраїнська федерація рукопашного бою, заснована у 1993 році.

Стратегічна мета: Рукопашний бій повинен стати загально-національним інструментом втілення Державної політики спрямованої на вирішення цілого комплексу соціальних проблем Держави, а саме:

  • морального та фізичного оздоровлення нації;
  • підготовки молоді до захисту країни;
  • підвищення авторитету України на міжнародному рівні.

11.02.2021

З повагою,
Оргкомітет

РУКБО