На базі спортивного клубу РУКБО тренуються кращі спортсмени Києва з рукопашного бою

Збірна команда Києва готується до 21-у Чемпіонату України з рукопашного бою серед чоловіків та жінок, який пройде в Києві 6-7 березня 2021 року на базі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Керівництво клубу виділило для спортсменів спеціалізований зал для єдиноборств, обладнаний всім необхідним інвентарем: настінними подушками, боксерськими грушами і мішками, татамі і іншим спортивним обладнанням.

«Тренування проходять щодня, спортсмени старанно готуються. До складу збірної Києва увійшли 18 спортсменів, за кількістю вагових категорій, з них 10 вихованців СК РУКБО: Дерев’янко Артем (Заслужений майстер спорту України), Олійник Олег (Майстер спорту України міжнародного класу), Михник Віталій (Майстер спорту України), Рогожкін Олександр ( Майстер спорту України), Шпак Владислав (майстер спорту України), Ільків Дмитро (майстер спорту України), Власов Михайло (майстер спорту України), Жеребін Богдан (майстер спорту України), Чапленко Уляна (Кандидат в майстри спорту України), Качанівський Антон ( кандидат в майстри спорту України). Всі члени збірної команди пройшли відбіркові змагання з рукопашного бою і налаштовані, завоювати на Чемпіонаті України призові місця »- розповідає Заслужений тренер України Олег Білько.

08.02.2021

Президент СК РУКБО Андрій Радченко

РУКБО