Вітання з нагоди 27-ої річниці створення Всеукраїнської федерації рукопашного бою

Від імені членів Ради та особисто від мене прийміть щирі вітання з нагоди 27-ї річниці з дня створення  Всеукраїнської федерації рукопашного бою!

За цей пройдено нелегкий шлях створення Федерації: налагоджено механізм взаємодії, підібрані керівні та тренерські кадри, заснована збірна команда України, а головне, сформована команда однодумців, яка налаштована на конструктивну роботу і досягнення певного результату.

Це Команда самовідданих людей, яка здатна виконувати завдання найвищого рівня.

Це Команда наставників, яка дивиться тільки вперед, і вносить свій вклад у майбутнє нашої країни.

Це Команда професіоналів, яка зробить все, щоб Рукопашний бій став загально-національним інструментом втілення Державної політики спрямованої на вирішення цілого комплексу соціальних проблем Держави:  фізичного та психічного оздоровлення нації; підготовки молоді до захисту країни; підвищення авторитету України на міжнародному рівні.

Бажаю всім тренерам, спортсменам, керівникам структурних підрозділів і шанувальникам рукопашного бою здоров’я, сил, енергії, життєвої впевненості, віри, нових перемог і творчого натхнення у Вашій нелегкій праці заради подальшого розвитку і процвітання Всеукраїнської федерації рукопашного бою!

Президент

Юрій РАДЧЕНКО

РУКБО