У Києві найсильнішим вручили іменні чорні пояси з рукопашного бою

25-27 листопада 2020 року на базі Всеукраїнської федерації рукопашного бою за адресом: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 19., відбувся Всеукраїнський кваліфікаційний семінар та іспит з рукопашного бою на вищі учнівські 3-1 КЮ та майстерські ступені 1-3  ДАНи під керівництвом Віце-президента Білька Олега Анатолійовича  – гранд-майстера 7 ДАНу з рукопашного бою, 6 ДАНу з джиу-джитсу, заслуженого тренера України.

 

Захід зібрав  найсильніших рукопашників з усієї України.  Оскільки рукопашний бій є службово-прикладним видом спорту в усіх силових відомствах України, то більшість учасників — військовослужбовці та працівники правоохоронних органів.

 

Слід зазначити, що рукопашний бій – унікальна наука глибокої духовності і фізичної досконалості людини, яка включає спортивний і прикладний напрямок.  Саме прикладна спрямованість рукопашного бою (робота з різними видами зброї, робота відразу з двома і більше противниками) є його відмінною рисою серед інших єдиноборств.

 

Вітаємо всіх учасників іспиту та кандидатів, яким після проходження тестування було присвоєно високе звання “МАЙСТРА З РУКОПАШНОГО БОЮ” (чорний пояс)!

В рядах нових майстрів співробітники Національної Поліції, Служби безпеки України,

Судової охорони, Управління Держохорони і інших силових структур і відомств!

РУКБО