Спортивний клуб "РУКБО" презентував відновлений зал для єдиноборств на Печерську

Колись в цьому спортивному залі  виховувались чемпіони України, Світу, Європи з вільної боротьби, самбо, дзюдо.

20 років тому залу був закрито й все швидко прийшло в занепад.

 Роками приміщення знаходилось в аварійному стані та потребувало ремонту. Зруйнований спортивний зал, де фізично оздоровлювалися люди, покривався пилом та павутинням, поростав грибком і затаплювався аварійною каналізацією.

 Багато років про зал було забуто. Мешканці будинку скаржилися на затоплений підвал, грибок та плісняву як наслідок аварійності колишньої спортивної зали в підвалі їхнього будинку.

 За ініціативи Ярослава Діденка, депутата Київради від Печерська, було розпочато пошук орендарів-інвесторів які б реконструювали приміщення із збереженням спортивного профілю. Залу було взято в оренду Спортивним Клубом РУКБО. Більше року знадобилось на ремонт приміщення. Було замінено труби та підлогу, вікна та двері, пофарбовано стіни та багато іншого.

 Дякуючи керівництву клубу РУКБО, Радченко Андрію і Радченко Юрію, депутату Діденко Ярославу та волонтерам, зараз приміщення повністю відремонтоване. Зал обладнаний відповідно до усіх професійних стандартів, має сучасну систему вентиляції та спеціальне покриття (борцівський килим), облаштовані душові, роздягальні.

 Сьогодні тут секція з рукопашного бою, яка виховує чемпіонів та здобуває медалі для України на міжнародній арені.

Керівництво РУКБО і тепер продовжує робити добрі справи, виховуючи безкоштовно дітей працівників правоохоронного блоку, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

 

Та ніхто не бажає подяки або слави, бо добрі справи робляться мовчки.

Відтворити відео
РУКБО